-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія з розподілом
Тендер Prozorro UA-2024-12-13-018147-a
Закупівля товару здійснюється у зв’язку з наявною потребою для забезпечення безперебійної діяльності Покупця в умовах воєнного стану, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 року №1178. ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКІВ З ВИЩОЮ ГРОШОВОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ НІЖ ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!!!! Предмет закупівлі Замовника проводиться для потреб 2025 року.
Завершена
20 573 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 102 866.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 102 866.50 UAH
Номер:
ca96a47a38044fe0915f8c89c840b3bb
Внутрішній номер закупівлі:
23678438
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-13-018147-a
Замовник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02091981
-
Адреса:
30405, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, провулок Кочубея Володимира, буд. 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Сидорчук +380673841216 natalochka080484@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 573 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2024 16:46 - 18.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2024 16:46 - 21.12.2024 00:00
Аукціон:
23.12.2024 14:07 - 23.12.2024 14:36
Період кваліфікації:
23.12.2024 14:36 - 24.12.2024 16:16
Період завантаження договору:
30.12.2024 00:00 - 09.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 573 300.00 Електрична енергія з розподілом