-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія з розподілом
Оголошено тендер
20 573 300.00
UAH
Номер:
12bc6134f0eb4f84a9a5aef52f07ac1f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-13-022525-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02091981
-
Адреса:
30405, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, провулок Кочубея Володимира, буд. 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02091981
-
Адреса:
30405, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, провулок Кочубея Володимира, буд. 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
20 573 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія з розподілом
Примітки:
Закупівля товару здійснюється у зв’язку з наявною потребою для забезпечення безперебійної діяльності Покупця в умовах воєнного стану, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 року №1178. ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКІВ З ВИЩОЮ ГРОШОВОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ НІЖ ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!!!! Предмет закупівлі Замовника проводиться для потреб 2025 року.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
13.12.2024 16:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія з розподілом
Кількість
1870300 кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума20 573 300.00 UAH