• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 – 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі.

Торги відмінено

388 252.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 941.26 UAH
Номер: 0bcee9fa62884933a7a2ce11c992b550
Внутрішній номер закупівлі: 23675458
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-13-015103-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Валерія Дармостук +380990780313 leradarmostuk2001@gmail.com https://solonyanska-gromada.gov.ua/ogoloshennya-pro-namiri-zakupivli-predmetiv-ta-materialiv-1531232064/
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 388 252.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.12.2024 15:22 - 18.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 13.12.2024 15:22 - 21.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: f8b31f432ad24fe09aca29eb370865dc
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження: 17.12.2024 17:22 - 28.12.2024 00:00
Дата опублікування: 17.12.2024 17:22
Дата виконання: 28.12.2024 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴388 252.00 код ДК 021:2015 – 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі.