-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі.
Оголошено тендер
388 252.00
UAH
Номер:
c4fe661205404f2f8af46148232fed2f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-13-019035-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760708
-
Адреса:
52400, Україна, Дніпропетровська область, смт Солоне, вул. Гагаріна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760708
-
Адреса:
52400, Україна, Дніпропетровська область, смт Солоне, вул. Гагаріна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
388 252.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 – 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
13.12.2024 15:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума388 252.00 UAH