• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)

Завершена

270 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер: f908a22dde0c4cf2b3ed105aa75b8f5a
Внутрішній номер закупівлі: 23650627
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-12-013102-a   
Замовник: Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Шепель Олег Костянтинович 380444898775, 380976686457 tender-depreg@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.12.2024 14:44 - 17.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 12.12.2024 14:44 - 20.12.2024 14:00
Аукціон: 23.12.2024 15:38 - 23.12.2024 16:01
Період кваліфікації: 23.12.2024 16:01 - 24.12.2024 11:45
Період завантаження договору: 30.12.2024 00:00 - 09.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴270 000.00 Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)