-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)
Оголошено тендер
270 000.00
UAH
Номер:
5ff8554467ee43af908604dcee101651
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-12-016273-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40452947
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, Хрещатик, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40452947
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, Хрещатик, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.12.2024 14:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету (м. Київ)
Сума270 000.00 UAH