-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: код 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2018-08-07-001661-b
Місце поставки товарів: заклади Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради, згідно переліку адрес у Додатку 3 до тендерної документації.
Завершена
1 241 074.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 410.74 UAH
мін. крок: 1% або 12 410.74 UAH
Номер:
907383f18b1448bfac152743b71165a6
Внутрішній номер закупівлі:
2364591
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-07-001661-b
Замовник:
Відділ освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41622592
-
Адреса:
75144, Україна, Херсонська область, Виноградове, Херсонська область, Олешківський район, село Виноградове, вул. Поповича 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скріпніченко Світлана Анатоліївна +380664217596 bych.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 241 074.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 410.74 UAH
Період уточнення:
07.08.2018 18:08 - 13.08.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2018 18:08 - 23.08.2018 00:00
Аукціон:
23.08.2018 15:22 - 23.08.2018 15:49
Період кваліфікації:
23.08.2018 15:49 - 29.08.2018 15:47
Період завантаження договору:
23.08.2018 15:49 - 12.09.2018 15:49
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
125361 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
75100, Україна, Херсонська область, Олешківський р-н., заклади Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ХЕРСОНРЕГІОНГАЗ
Оскарження: 23.08.2018 15:49 - 09.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39500143
-
Контактна особа:
Пестрецова Світлана Володимирівна +380552417085 dogovor@khersonregiongas.com.ua http://khersonregiongas.com.ua
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, 73025, м. Херсон вул. Петренка, 18
Оскарження: 23.08.2018 15:49 - 09.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 015 424.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
978 190.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.08.2018 15:47
Документи
45
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34528630
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ" 0504945694 kvn@uanergy.com
-
Адреса:
01135, Україна, Київська обл., Київ, ВУЛИЦЯ ЖИЛЯНСЬКА, будинок 97 ЛІТЕРА З
Початкова пропозиція
1 015 424.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
978 191.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
35
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧІЧЕК КОНСТРАКШН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40290250
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧІЧЕК КОНСТРАКШН" +380682121515 cicekconstruction@zorya.biz
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01103, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА БОЙЧУКА, будинок 5, офіс 2
Початкова пропозиція
1 007 902.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 007 902.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
366f355417f1478da696705c93643c9e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-07-001661-b-c1
Постачальник:
ТОВ ХЕРСОНРЕГІОНГАЗ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39500143
-
Контактна особа:
Пестрецова Світлана Володимирівна +380552417085 dogovor@khersonregiongas.com.ua http://khersonregiongas.com.ua
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, 73025, м. Херсон вул. Петренка, 18
Номер договору:
10-12109Б-РГ
Сума договору:
978 190.99 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.09.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
13.09.2018 00:00
Статус:
Підписаний