-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: код 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
978 190.99
UAH з ПДВ
Номер:
366f355417f1478da696705c93643c9e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-07-001661-b-c1
Постачальник:
ТОВ ХЕРСОНРЕГІОНГАЗ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39500143
-
Контактна особа:
Пестрецова Світлана Володимирівна +380552417085 dogovor@khersonregiongas.com.ua http://khersonregiongas.com.ua
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, 73025, м. Херсон вул. Петренка, 18
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
10-12109Б-РГ
Дата підписання:
13.09.2018 00:00
Період дії договору:
13.09.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
978 190.99 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 978 190.99 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
125361 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
75100, Україна, Херсонська область, Олешківський р-н., заклади Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради
На карті