-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-11-022631-a
Завершена
20 775 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 103 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 103 875.00 UAH
Номер:
394832ff24f34c45ab20063d45a1cefd
Внутрішній номер закупівлі:
23637117
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-11-022631-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Борислав, вулиця Володимира Великого 229А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Діль Оксана Ігорівна 380673404039 vododar5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 775 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2024 22:43 - 16.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2024 22:43 - 19.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
19.12.2024 00:00 - 20.12.2024 14:50
Період завантаження договору:
26.12.2024 00:00 - 05.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 775 000.00 Електрична енергія