-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
20 775 000.00
UAH
Номер:
6b8b850811894d598c2df711b7a40ece
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-11-027840-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Борислав, вулиця Володимира Великого 229А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Борислав, вулиця Володимира Великого 229А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
20 775 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
11.12.2024 22:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
2500000 кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписЗабір, очищення та постачання води
Сума20 775 000.00 UAH