-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (засувки, вантузи, редукційний клапан)
Тендер Prozorro UA-2024-12-11-017259-a
Завершена
1 026 167.65
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 130.84 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 130.84 UAH
Номер:
00f98b85b3784c33904475cfe08b5717
Внутрішній номер закупівлі:
23631663
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-11-017259-a
Замовник:
Чернівціводоканал
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361780
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. КОМУНАЛЬНИКІВ, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олеся Дудник +380372547559 cernivcivodokanal@gmail.com https://vodokanal.cv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 026 167.65 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2024 16:00 - 16.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2024 16:00 - 19.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
19.12.2024 00:00 - 21.12.2024 11:19
Період завантаження договору:
27.12.2024 00:00 - 06.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 026 167.65 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (засувки, вантузи, редукційний клапан)