• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (засувки, вантузи, редукційний клапан)

Оголошено тендер

1 026 167.65 UAH
Номер: bcebdc9b767247f69512103344bae060
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-11-020626-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Чернівціводоканал
Замовник: Чернівціводоканал
Очікувана вартість: 1 026 167.65 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (засувки, вантузи, редукційний клапан)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування: 11.12.2024 15:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 026 167.65 UAH