-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з охорони об’єкту
Тендер Prozorro UA-2024-12-11-016938-a
Завершена
1 209 975.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 099.75 UAH
мін. крок: 1% або 12 099.75 UAH
Номер:
143ad655fae9443caf08782a651cc09f
Внутрішній номер закупівлі:
23631579
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-11-016938-a
Замовник:
Комунальне підприємство «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я.Левітана» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328528
-
Адреса:
39631, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Київська, 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шиндель Юлія Сергіївна +380930099140 s.yarik80@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 209 975.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2024 15:53 - 16.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2024 15:53 - 19.12.2024 09:00
Період кваліфікації:
19.12.2024 09:00 - 20.12.2024 12:01
Період завантаження договору:
26.12.2024 00:00 - 05.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 209 975.00 Послуги з охорони об’єкту