• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з охорони об’єкту

Оголошено тендер

1 209 975.00 UAH
Номер: fd29e80db87f412e87c9fc982f31ffe4
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-11-020649-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я.Левітана» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Замовник: Комунальне підприємство «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я.Левітана» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Очікувана вартість: 1 209 975.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з охорони об’єкту
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування: 11.12.2024 15:40

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Контрольно-пропускний пункт
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 8760 людино-година
Період постачання до 31.12.2025
Територія тролейбусного управління
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 5475 людино-година
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 209 975.00 UAH