• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

«Нафта і дистиляти» (бензин А-95 та дизельне паливо в талонах), код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти

Завершена

1 370 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 700.00 UAH
Номер: 813b3ed7dbb74e71b87de9527a8e1d0b
Внутрішній номер закупівлі: 23621222
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-11-006574-a   
Замовник: Новогуйвинське виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне комунальне підприємство
Контактна особа: Яніна Миколаївна +380688657625 485666@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 370 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.12.2024 11:35 - 17.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 11.12.2024 11:35 - 20.12.2024 09:00
Період кваліфікації: 20.12.2024 09:00 - 25.12.2024 11:12
Період завантаження договору: 31.12.2024 00:00 - 10.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 370 000.00 «Нафта і дистиляти» (бензин А-95 та дизельне паливо в талонах), код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти