-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Нафта і дистиляти» (бензин А-95 та дизельне паливо в талонах), код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
1 370 000.00
UAH
Номер:
d2649f7c69b54d9f826b529b8bb32e7f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-11-007119-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новогуйвинське виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне комунальне підприємство
×
-
Код ЄДРПОУ:
30273396
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новогуйвинське виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне комунальне підприємство
×
-
Код ЄДРПОУ:
30273396
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 370 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Нафта і дистиляти» (бензин А-95 та дизельне паливо в талонах), код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
11.12.2024 11:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 370 000.00 UAH