• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мастильні засоби

Завершена

185 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 850.00 UAH
Номер: 5333f6f064ce46bfac244e51ff0c7c98
Внутрішній номер закупівлі: 23604613
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-10-012462-a   
Замовник: КП "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода"
Контактна особа: Станіслав Олександрович Карташов +380949180473 dogovor.uz.voda@gmail.com http://voda.uz.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 185 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.12.2024 14:20 - 15.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 10.12.2024 14:20 - 18.12.2024 00:00
Аукціон: 18.12.2024 12:57 - 18.12.2024 13:20
Період кваліфікації: 18.12.2024 13:20 - 27.12.2024 08:51
Період завантаження договору: 02.01.2025 00:00 - 12.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴185 000.00 Мастильні засоби