-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні засоби
Оголошено тендер
185 000.00
UAH
Номер:
4d93f609448d4eefb2a9073018bbd292
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-10-007088-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344326
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Митна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344326
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Митна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
185 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мастильні засоби
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засоби
Дата опублікування:
10.12.2024 11:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума185 000.00 UAH