-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, дизельне паливо, нафтовий газ скраплений)
Тендер Prozorro UA-2024-12-09-021012-a
Бензин А-95, дизельне паливо, нафтовий газ скраплений
Завершена
543 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 717.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 717.50 UAH
Номер:
763a6e8ac83b4f6bbedd7303161ce08f
Внутрішній номер закупівлі:
23590487
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-09-021012-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛИПЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №5 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38008907
-
Адреса:
62414, Україна, Харківська область, Харківський р-н, с. Липці, вул. Пушкінська, буд.109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Василівна Максимова +380960505542 maksimova.bukhgalter@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
543 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.12.2024 18:49 - 15.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2024 18:49 - 18.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
18.12.2024 00:00 - 20.12.2024 19:01
Період завантаження договору:
26.12.2024 00:00 - 05.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴543 500.00 ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти