-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, дизельне паливо, нафтовий газ скраплений)
Оголошено тендер
543 500.00
UAH
Номер:
608ce16b9d4c4cfa919da4151e1e4bcf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-09-003504-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛИПЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №5 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38008907
-
Адреса:
62414, Україна, Харківська область, Харківський р-н, с. Липці, вул. Пушкінська, буд.109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛИПЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №5 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38008907
-
Адреса:
62414, Україна, Харківська область, Харківський р-н, с. Липці, вул. Пушкінська, буд.109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
543 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, дизельне паливо, нафтовий газ скраплений)
Примітки:
Бензин А-95, дизельне паливо, нафтовий газ скраплений
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
09.12.2024 10:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Кількість
4500 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне паливо
Кількість
3000 літр
Період постачання
(не задано)
Нафтовий газ скраплений
Кількість
3500 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума543 500.00 UAH