-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:79710000-4 - Охоронні послуги (Послуги з охорони приміщення)
Тендер Prozorro UA-2024-12-09-017349-a
Завершена
447 986.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 239.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 239.93 UAH
Номер:
a1a4de34046f40f98f738ca47a21e052
Внутрішній номер закупівлі:
23588704
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-09-017349-a
Замовник:
Головне управління Державної казначейської служби України у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38012494
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, С.Петлюри, 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Буйна Інна Іванівна 380983978830,380362623298 innabujna@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
447 986.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.12.2024 16:52 - 14.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2024 16:52 - 17.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
17.12.2024 00:00 - 20.12.2024 13:35
Період завантаження договору:
26.12.2024 00:00 - 05.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴447 986.40 ДК 021:2015:79710000-4 - Охоронні послуги (Послуги з охорони приміщення)