-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з охорони приміщення
Оголошено тендер
447 986.40
UAH
Номер:
2f8131615bdd4104940e879f9ff237c0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-06-019943-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Державної казначейської служби України у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38012494
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, С.Петлюри, 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Державної казначейської служби України у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38012494
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, С.Петлюри, 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
447 986.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з охорони приміщення
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.12.2024 16:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума447 986.40 UAH