-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021: 2015 "90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям"
Тендер Prozorro UA-2024-12-09-017734-a
Торги не відбулися
28 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 143.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 143.00 UAH
Номер:
b0fbab40ad634e0bb1a2e64ba96b5ae3
Внутрішній номер закупівлі:
23587363
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-09-017734-a
Замовник:
ДНІПРОВСЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00193387
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ СЕРГІЯ НІГОЯНА, будинок 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алевтина Британ +380971575998 alevtinabritan@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
28 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.12.2024 16:17 - 15.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2024 16:17 - 18.12.2024 15:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴28 600.00 ДК 021: 2015 "90510000-5 Утилизація/видалення сміття та поводження зі смяттям"