• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021: 2015 "90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям"

Оголошено тендер

28 650.00 UAH
Номер: c442f866b81642d2ad3e60fe0f2e0dcd
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-21-002120-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДНІПРОВСЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
Замовник: ДНІПРОВСЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
Очікувана вартість: 28 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021: 2015 "90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям"
Примітки: послуги з поводження ТВП
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 21.11.2024 09:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описнадходження від плати за послуги
Сума28 650.00 UAH