-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2024-12-09-016930-a
Торги не відбулися
273 933.77
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 739.34 UAH
мін. крок: 1% або 2 739.34 UAH
Номер:
b0db126cb0f94a87aafb1cccf0c0e202
Внутрішній номер закупівлі:
23586467
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-09-016930-a
Замовник:
МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03002136
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, площа Мистецька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Шеремет +380975039433 5039433@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
273 933.77 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.12.2024 15:57 - 14.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2024 15:57 - 17.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴273 933.77 ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)