-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Оголошено тендер
273 933.77
UAH
Номер:
08ff2f1675554880ba78f309b3592a95
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-09-019056-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03002136
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, площа Мистецька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03002136
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, площа Мистецька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
273 933.77 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
09.12.2024 15:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Кількість
16548 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума273 933.77 UAH