-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами (код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)
Тендер Prozorro UA-2024-12-09-003588-a
Завершена
81 286.35
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 406.43 UAH
мін. крок: 0.5% або 406.43 UAH
Номер:
c9c459f27e9c4684ab45ea2c67202c23
Внутрішній номер закупівлі:
23573372
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-09-003588-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 31" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003847
-
Адреса:
61039, Україна, Харківська область, Харків, проспект Любові Малої, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Червона Наталія Василівна 380577255771 mkl31ro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
81 286.35 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.12.2024 10:45 - 14.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2024 10:45 - 17.12.2024 09:00
Період кваліфікації:
17.12.2024 09:00 - 17.12.2024 10:30
Період завантаження договору:
23.12.2024 00:00 - 02.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴81 286.35 Послуги з управління побутовими відходами (код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)