• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з управління побутовими відходами (код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)

Оголошено тендер

81 286.35 UAH
Номер: dbd681da06984aca979ea613eb0ebd8d
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-06-015139-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 31" Харківської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 31" Харківської міської ради
Очікувана вартість: 81 286.35 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з управління побутовими відходами (код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)
Примітки: Закупівля проводиться відповідно до Порядку, визначеного Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 "Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" зі змінами та доповненнями.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 06.12.2024 14:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Харківської міської територіальної громади
Сума71 758.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 528.35 UAH