-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 38340000-0 «Прилади для вимірювання величин»
Тендер Prozorro UA-2024-12-07-001131-a
Завершена
212 663.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 063.32 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 063.32 UAH
Номер:
3a97bb60be0742a9bafc03b1b5d61731
Внутрішній номер закупівлі:
23567683
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-07-001131-a
Замовник:
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070855
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайло Труфан +380979504647 zakupivli@nung.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
212 663.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.12.2024 19:00 - 12.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2024 19:00 - 15.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
15.12.2024 00:00 - 16.12.2024 20:25
Період завантаження договору:
22.12.2024 00:00 - 01.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴212 663.00 ДК 021:2015 38340000-0 «Прилади для вимірювання величин»