-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 38340000-0 «Прилади для вимірювання величин»
Оголошено тендер
212 663.00
UAH
Номер:
8738c1d2fc404017afe5aaf28b25b576
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-07-001175-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070855
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070855
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
212 663.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 38340000-0 «Прилади для вимірювання величин»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величин
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.12.2024 18:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Програмований блок живлення Rigol DP832A
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Осцилограф цифровий SIGLENT SDS2104X Plus
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Мультиметр SDM3065X
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Вимірювач RLC OWON LCR2020
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Мультиметр цифровий UNI-T UT161D
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Осцилограф цифровий Fnirsi DSO-TC3
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума212 663.00 UAH