-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Перевезення вантажу
Тендер Prozorro UA-2024-12-06-014109-a
Завершена
14 000 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 70 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 70 000.00 UAH
Номер:
1691adf31da642c0b2001f2bea0b9d0c
Внутрішній номер закупівлі:
23562382
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-06-014109-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43895975
-
Адреса:
85001, Україна, Донецька область, Добропілля, пр.Шевченка, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тендерний відділ 380627744144,380994968750 dpdvv_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
14 000 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.12.2024 15:25 - 11.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2024 15:25 - 14.12.2024 18:00
Період кваліфікації:
14.12.2024 18:00 - 18.12.2024 11:06
Період завантаження договору:
24.12.2024 00:00 - 03.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 000 000.00 Перевезення вантажу