-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Перевезення вантажу
Оголошено тендер
16 800 000.00
UAH
Номер:
12320d882bd84482a538de332df3fe79
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-06-017610-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43895975
-
Адреса:
85001, Україна, Донецька область, Добропілля, пр.Шевченка, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43895975
-
Адреса:
85001, Україна, Донецька область, Добропілля, пр.Шевченка, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
16 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Перевезення вантажу
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування:
06.12.2024 15:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума16 800 000.00 UAH