• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Системний блок, сканер - камера

Торги не відбулися

131 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 655.00 UAH
Номер: 5dd35c7b85544d7c8323a94637fd8da4
Внутрішній номер закупівлі: 23547565
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-05-020834-a   
Замовник: Виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області
Контактна особа: Нестеренко Вікторія Володимирівна +380574525615 uo-mvk_lmr@ukr.net http://lozovagromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 131 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.12.2024 20:28 - 10.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.12.2024 20:28 - 13.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴131 000.00 Системний блок, сканер - камера