-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системний блок, сканер - камера
Оголошено тендер
131 000.00
UAH
Номер:
d743a38277f74e4d905ade1be60113dd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-05-025472-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058829
-
Адреса:
64602, Україна, Харківська область, місто Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058829
-
Адреса:
64602, Україна, Харківська область, місто Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
131 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Системний блок, сканер - камера
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.12.2024 20:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Системний блок
Кількість
4 штука
Період постачання
до 25.12.2024
Сканер - камера
Кількість
6 штука
Період постачання
до 25.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума131 000.00 UAH