• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

364 185.58 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 820.93 UAH
Номер: 54d8ab79182340fd93c94bbb0b8ff765
Внутрішній номер закупівлі: 23546028
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-05-019656-a   
Замовник: КЗ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр "Родина"
Контактна особа: Леся Гавриленко +380955301235 lesuatim@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 364 185.58 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.12.2024 17:37 - 11.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.12.2024 17:37 - 14.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴364 185.58 Газове паливо