-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
364 185.58
UAH
Номер:
2a3383dbd1da4e638957f4c35a436ad9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-05-023923-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр "Родина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271116
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Гете, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр "Родина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271116
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Гете, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
364 185.58 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
За рахунок кошторисних призначень на 2025 рік.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
05.12.2024 17:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума236 720.00 UAH
ДжерелоІнше
Опискошти спецфонду
Сума127 465.58 UAH