• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бланк форми № 1-ОМК – Особисті медичні книжки; бланк форми №100-2/о – Довідка про проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин; бланк форми №083/о – Медичні довідки водія щодо придатності керування транспортним засобом; бланк форми №127/о – Медичні довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи; форма №140/о – Сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду) (за ДК 021:2015 – 22450000-9 - Друкована продукція з елементами захисту)

Завершена

627 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 135.00 UAH
Номер: abf515fafd9f418abd561152f0aa7945
Внутрішній номер закупівлі: 23544303
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-05-017903-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр"
Контактна особа: Ващук Лариса Василівна 380432652265 cmdc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 627 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.12.2024 16:33 - 10.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.12.2024 16:33 - 13.12.2024 00:00
Період кваліфікації: 13.12.2024 00:00 - 16.12.2024 08:42
Період завантаження договору: 22.12.2024 00:00 - 01.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴627 000.00 Бланк форми № 1-ОМК – Особисті медичні книжки; бланк форми №100-2/о – Довідка про проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин; бланк форми №083/о – Медичні довідки водія щодо придатності керування транспортним засобом; бланк форми №127/о – Медичні довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи; форма №140/о – Сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду) (за ДК 021:2015 – 22450000-9 - Друкована продукція з елементами захисту)