-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бланк форми № 1-ОМК – Особисті медичні книжки; бланк форми №100-2/о – Довідка про проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин; бланк форми №083/о – Медичні довідки водія щодо придатності керування транспортним засобом; бланк форми №127/о – Медичні довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи; форма №140/о – Сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду) (за ДК 021:2015 – 22450000-9 - Друкована продукція з елементами захисту)
Тендер Prozorro UA-2024-12-05-017903-a
Завершена
627 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 135.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 135.00 UAH
Період оскарження:
05.12.2024 16:33 - 10.12.2024 00:00
Нічого не знайдено.