• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів

Торги не відбулися

99 380.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 496.90 UAH
Номер: 090b7e332965476a82d39b16207e1283
Внутрішній номер закупівлі: 23543287
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-05-016663-a   
Замовник: Вінницяоблтеплоенерго
Контактна особа: Максим Левінцов +380635946767 levincovmax@ukr.net https://kpvote.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 99 380.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.12.2024 16:01 - 10.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.12.2024 16:01 - 13.12.2024 09:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴99 380.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів