• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів

Оголошено тендер

99 380.00 UAH
Номер: d36c69396ae24ecf97e9a3d83dd7171f
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-05-018006-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Вінницяоблтеплоенерго
Замовник: Вінницяоблтеплоенерго
Очікувана вартість: 99 380.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 05.12.2024 15:12

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума99 380.00 UAH