• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з прибирання приміщень

Завершена

117 982.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 589.91 UAH
Номер: bdd131ff6a5a4d739db283a9658cf2bf
Внутрішній номер закупівлі: 23537008
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-05-010656-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТ"
Контактна особа: Ельвіра Гуменюк +380432595360 instrozvvin@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 117 982.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.12.2024 13:46 - 10.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.12.2024 13:46 - 13.12.2024 00:00
Аукціон: 13.12.2024 14:48 - 13.12.2024 15:11
Період кваліфікації: 13.12.2024 15:11 - 27.12.2024 16:30
Період завантаження договору: 02.01.2025 00:00 - 12.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴117 982.00 Послуги з прибирання приміщень