-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень
Оголошено тендер
117 982.00
UAH
Номер:
312fd6280633421da3f448615aaa4688
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-02-023237-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36474095
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36474095
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
117 982.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання приміщень
Примітки:
Закупівля відповідно до постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.12.2024 18:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання приміщень
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума117 982.00 UAH