-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо (код за ДК:021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистилят)
Тендер Prozorro UA-2024-12-04-015031-a
Торги відмінено
686 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 430.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 430.00 UAH
Номер:
03bee6f62a4d420eb89eefc220a25d6c
Внутрішній номер закупівлі:
23519761
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-04-015031-a
Замовник:
ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333158
-
Адреса:
45612, Україна, Волинська область, селище міського типу Торчин, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 82
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександра Хилько +380332791045 tortchun@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
686 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2024 15:25 - 09.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2024 15:25 - 12.12.2024 11:00
Аукціон:
13.12.2024 15:00 - 13.12.2024 15:23
Період кваліфікації:
з 13.12.2024 15:23
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
3bc41bdd0c2a451da2e1ae7d5722917d
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження:
26.06.2025 12:10 - 07.07.2025 00:00
Дата опублікування:
26.06.2025 12:10
Дата виконання:
07.07.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴686 000.00 Дизельне паливо (код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистилят)