-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо (код за ДК:021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистилят)
Оголошено тендер
686 000.00
UAH
Номер:
529cdb3180d049da8317cd7ff32aa4f4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-04-018952-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333158
-
Адреса:
45612, Україна, Волинська область, селище міського типу Торчин, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 82
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333158
-
Адреса:
45612, Україна, Волинська область, селище міського типу Торчин, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 82
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
686 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо (код за ДК:021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистилят)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.12.2024 15:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума686 000.00 UAH