-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія (09310000-5), код згідно ДК 021:2015-09310000-5-Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-04-013612-a
Завершена
2 210 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 050.00 UAH
Номер:
36efc9c269164d3694b76bc5bd8bd5e5
Внутрішній номер закупівлі:
23518892
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-04-013612-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИРЕКЦІЯ БУДИНКУ ДЕРЖАВНИХ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21608289
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, буд. 50-52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерій Стеценко +4867178 stetsenkovalerii@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 210 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2024 15:08 - 09.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2024 15:08 - 12.12.2024 10:00
Аукціон:
13.12.2024 14:41 - 13.12.2024 15:34
Період кваліфікації:
13.12.2024 15:34 - 24.12.2024 11:25
Період завантаження договору:
30.12.2024 00:00 - 09.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 210 000.00 Електрична енергія (09310000-5), код згідно ДК 021:2015-09310000-5-Електрична енергія