-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (09310000-5), код згідно ДК 021:2015-09310000-5-Електрична енергія
Оголошено тендер
2 210 000.00
UAH
Номер:
145831c116a241b78c79d28b1498da75
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-04-016393-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИРЕКЦІЯ БУДИНКУ ДЕРЖАВНИХ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21608289
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, буд. 50-52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИРЕКЦІЯ БУДИНКУ ДЕРЖАВНИХ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21608289
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, буд. 50-52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 210 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (09310000-5), код згідно ДК 021:2015-09310000-5-Електрична енергія
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022р. № 1178; джерело фінансування – державний бюджет – 784420,00 грн., власні кошти –1425580,00грн.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.12.2024 14:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описвласні кошти
Сума1 425 580.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума784 420.00 UAH