-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Провід самонесучий СІП-4 4х50
Тендер Prozorro UA-2024-12-04-012410-a
Завершена
167 623.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 838.12 UAH
мін. крок: 0.5% або 838.12 UAH
Номер:
ff4f71dd5b514e8590e5e130fc59ad86
Внутрішній номер закупівлі:
23517204
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-04-012410-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Київська міська лікарня ветеринарної медицини"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32828319
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ярославська, буд. 13-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Овчіннікова +380443666403 nastiaov1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
167 623.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2024 14:31 - 09.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2024 14:31 - 12.12.2024 00:00
Аукціон:
12.12.2024 13:30 - 12.12.2024 14:05
Період кваліфікації:
12.12.2024 14:05 - 13.12.2024 15:45
Період завантаження договору:
19.12.2024 00:00 - 29.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴167 623.20 Провід самонесучий СІП-4 4х50