-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Провід самонесучий СІП-4 4х50
Оголошено тендер
167 623.20
UAH
Номер:
c0e9302b900e4140a92dece9bf0cb0b5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-04-015578-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Київська міська лікарня ветеринарної медицини"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32828319
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ярославська, буд. 13-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Київська міська лікарня ветеринарної медицини"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32828319
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ярославська, буд. 13-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
167 623.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Провід самонесучий СІП-4 4х50
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.12.2024 14:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Провід самонесучий СІП-4 4х50
Кількість
1240 метр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДовідка Департменту захисту довкілля та адаптації до змін клімату ВО КМР (КМДА) про додаткове фінансування на 2024 рік за рахунок коштів бюджету м. Києва від 06.11.2024 № 111
Сума167 623.20 UAH