-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбуки (Машини для обробки даних (апаратна частина))
Тендер Prozorro UA-2024-12-04-010496-a
Завершена
250 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
1c29231a00a5429d85697c8158b1b6df
Внутрішній номер закупівлі:
23515108
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-04-010496-a
Замовник:
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569226
-
Адреса:
34652, Україна, Рівненська область, Березнівський р-н, смт.Соснове, вул.Шкільна, буд.26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дячук Ганна 380989404393 buh_oz_sosnove@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було оголошена процедура відкритих торгів (з особливостями) за предметом закупівлі, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) ноутбуки з очікуваною вартістю 250000,00грн.(ідентифікатор закупівлі UA-2024-11-21-014088-a). Дана закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель 29.11.2024р. внаслідок не подання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах.
Таким чином, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до пункту 13 Особливостей.
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбуки (Машини для обробки даних (апаратна частина))
Кількість
10 штука
Період постачання
03.12.2024 - 20.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "СЕМЕНЧУК АРКАДІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3074821571
-
Контактна особа:
СЕМЕНЧУК АРКАДІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 380673603201 arkadiysemenchuk@gmail.com
-
Адреса:
35342, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, село Біла Криниця, вулиця Перемоги, будинок 22
Ціна пропозиції
250 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2024 13:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bda7dc3b4a234dc4af7367e5da3883b6
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-04-010496-a-a1
Постачальник:
ФОП "СЕМЕНЧУК АРКАДІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3074821571
-
Адреса:
35342, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, село Біла Криниця, вулиця Перемоги, будинок 22
Номер договору:
51
Сума договору:
250 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Ноутбуки (Машини для обробки даних (апаратна частина)): 25 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.12.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
03.12.2024 15:00
Статус:
Виконаний