-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Ноутбуки (Машини для обробки даних (апаратна частина))
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
fa177b3adb6e42149b5bca24da9ad76f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-03-006414-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569226
-
Адреса:
34652, Україна, Рівненська область, Березнівський р-н, смт.Соснове, вул.Шкільна, буд.26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569226
-
Адреса:
34652, Україна, Рівненська область, Березнівський р-н, смт.Соснове, вул.Шкільна, буд.26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбуки (Машини для обробки даних (апаратна частина))
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.12.2024 11:08
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Замовником було оголошена процедура відкритих торгів (з особливостями) за предметом закупівлі, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) ноутбуки з очікуваною вартістю 250000,00грн.(ідентифікатор закупівлі UA-2024-11-21-014088-a). Дана закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель 29.11.2024р. внаслідок не подання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. Таким чином, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до пункту 13 Особливостей.
-
Дата публікації:
03.12.2024 11:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума250 000.00 UAH